• Satılık
  • Yenilendi
zenglınglıang Manikür Seti Seyahat Mini Manikür Seti Tırnak Makası Seti Taşınabilir Plastik Kasa ile Karbon Çelik

zenglınglıang Manikür Seti Seyahat Mini Manikür Seti Tırnak Makası Seti Taşınabilir Plastik Kasa ile Karbon Çelik

 
₺ 11.20

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

Bu manikür pedikür seti, günlük hayatta ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahiptir.Erkekler, kadınlar, kızlar, erkekler ve yaşlılar dahil olmak üzere her türlü tırnak ve süs için uygundur.Tırnak makası seti, keskin ve güçlü, yüksek kaliteli karbon çeliğinden yapılmıştır. 7 parçalı set, komple el, ayak ve yüz seti.Güzel hazırlanmış bir manikür seti; ayak, el ve yüz için mükemmel care.It ayrı satın almaktan daha ekonomiktir.Tırnak seti, açılabilen küçük bir taşınabilir plastik kutu ile birlikte gelir easily.It ayrıca çok hafiftir, böylece her gün çantanızda yanınızda taşıyabilir veya seyahat ederken yanınıza alabilirsiniz.Bu manikür pedikür seti, günlük hayatta ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahiptir.Erkekler, kadınlar, kızlar, erkekler ve yaşlılar dahil olmak üzere her türlü tırnak ve süs için uygundur.Tırnak makası seti, keskin ve güçlü, yüksek kaliteli karbon çeliğinden yapılmıştır. 7 parçalı set, komple el, ayak ve yüz seti.Güzel hazırlanmış bir manikür seti; ayak, el ve yüz için mükemmel care.It ayrı satın almaktan daha ekonomiktir.Tırnak seti, açılabilen küçük bir taşınabilir plastik kutu ile birlikte gelir easily.It ayrıca çok hafiftir, böylece her gün çantanızda yanınızda taşıyabilir veya yanınızda götürebilirsiniz. travel.It aileniz veya arkadaşlarınız için harika bir hediye.Ürün adı : tırnak makası setiürün malzemesi : karbon çelikşartname : 7 parçalı setağırlık : yaklaşık 110 gramk Utu rengi : gümüş, altıntırnak makası seti rengi : gümüş, altın Kalabalık için uygun : yetişkinler/yaşlılaripuçları : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, bazı küçük hatalar oluşabilir, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.2. Farklı çekim açıları ve ışık nedeniyle, hafif renk sapmaları oluşabilir, lütfen anlayın.3. Ürünü temizlerken, lütfen ürünü zamanında su ve yumuşak bir bezle silin ve kurulayın.4. Lütfen bu ürünün parmaklarınızı çizmesinin kolay olduğunu unutmayın, lütfen çocukların erişemeyeceği bir yere koyun, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşmaya ve geri bildirime hoş geldiniz.7. Bu dükkanda başka ürünler var, tekrar ziyaret edebilirsiniz!.


Detaylı karakterislikler

7-piece set:
Weight:
about 110 grams
Box color:
silver, gold
Nail clipper kit color:
silver, gold
Suitable for the crowd:
adults/elderly
Tips:
1. Due to manual measurement, some small errors may occur, please refer to the actual product, thank you.:
2. Due to the different shooting angles and light, slight chromatic aberration may occur, please understand.:
3. Please note that when cleaning the product, please wipe the product with water and a soft cloth in time and wipe it dry.:
4. Please note that this product is easy to scratch your fingers, please place it in a place out of reach of children, thank you.:
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve the problem as soon as possible.:
6. Welcome to share and feedback so that we can provide you with better products and services.:
7. There are other products in this shop, you are welcome to visit again! :

Benzer ürünler