• Satılık
  • Yenilendi
PUSOKEİ Vintage Dantel Şemsiye, Düğün Gelin Şemsiye Fotoğraf Dekor Küçük Boyutu Düğün Fotoğrafçılığı için Fit (Bej

PUSOKEİ Vintage Dantel Şemsiye, Düğün Gelin Şemsiye Fotoğraf Dekor Küçük Boyutu Düğün Fotoğrafçılığı için Fit (Bej

 
₺ 3.00

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

Fotoğrafçılık, tiyatro gösterileri, günlük kullanım veya diğer özel günler için iyi.Taşımak için yeterince kompakt, açmak ve kapatmak, tutması rahat.Mükemmel işçilik ile bu şemsiye yüksek kaliteli, zarif ve şıktır.Dantel gölgelik narin ve zariftir, parti veya kutlama dekorasyonu için uygundur.Ahşap şemsiye standı, narin ve, istikrarlı ve düzgün şemsiye kaburga, daha sağlam ve dayanıklı.Özellik : 1. Dantel gölgelik narin ve zariftir, parti veya kutlama dekorasyonu için uygundur.2. Mükemmel işçilik ile bu şemsiye yüksek kaliteli, zarif ve şıktır.3. Fotoğrafçılık, tiyatro gösterileri, günlük kullanım veya diğer özel günler için iyi.4. Ahşap şemsiye standı, narin ve, istikrarlı ve düzgün şemsiye kaburga, daha sağlam ve dayanıklı.5. Taşımak için yeterince kompakt, açmak ve kapatmak, tutması rahat.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Türü : Dantel Şemsiyemalzeme : Dantel + Ahşa Prenk : Beyaz,Bej(İsteğe Bağlı) Boyutu : Yaklaşık.31x37 cm / 12.2x14.6inağırlık : Yaklaşık.70g / 2.5 ozüretim Yöntemi : saf kılavu Zstil : Açık ve tatlımbrella Koleksiyonu : kılavuzuygun için : Kadın Paket Listesi : 1 x Beyaz Dantel Şemsiyeveya 1 x Bej Dantel Şemsiyenot : 1. Manuel ölçüm nedeniyle 1-2 cm hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.3. Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.


Detaylı karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Lace Umbrella
Material:
Lace + Wood
Color:
White,Beige(Optional)
Size:
Approx.31x37cm/12.2x14.6in
Weight:
Approx.70g/2.5oz
Production Method:
pure manual
Style:
Clear and sweet
Umbrella Collection:
Manual
Suitable for:
Female
Package List:
1 x White Lace Umbrellaor:
1 x Beige Lace Umbrella:
Note:
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
3. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Benzer ürünler