• Satılık
  • Yenilendi
XİONGGG 6 Paket Dolapları Raf Bölücüler Şeffaf Akrilik Ayırıcılar Giysi Organize ve Depolama Mutfak Dolabı Ofis Rafları

XİONGGG 6 Paket Dolapları Raf Bölücüler Şeffaf Akrilik Ayırıcılar Giysi Organize ve Depolama Mutfak Dolabı Ofis Rafları

 
₺ 163.98

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

* Boyut Ayrıntıları : her şeffaf giysi rafı bölücü yaklaşık olarak ölçülür. 11 x 8 inç ve bölücü açıklığı, 0,75 – 0,95 inç kalınlığında ahşap levhalar için uygundur, pratik ve evde depolama ve organizasyon için uygundur. * Kaliteli Malzemeler : Akrilik, metal tel dolap raf bölücüsünden farklı olarak cam, ahşap veya krom dolap bölücülerinden daha güçlü, daha net,daha hafif ve daha güvenlidir,bölücülerimizin keskin köşeleri yoktur,raflarınızı kazımaz. * Temiz&Özlü Tasarım : Dolap seti için bu akrilik raf bölücüler hem çekici hem de işlevseldir.Metal bölücü ile karşılaştırıldığında, akrilik bölücü açıkça daha özlü ve güzeldir. * Kolay Kurulum : Alet kurulumuna gerek yoktur,eşyaları dikey olarak yerinde tuttuktan sonra akrilik bölücüleri raflarınıza doğru kaydırın,dağınık veya dağınık rafları kolayca düzenleyin.Bölücüleri çıkardıktan sonra iz kalmaz,raflardan masa üstlerine kadar ahşap,plastik,cam, mermer vb.Herhangi bir yüzeyde kullanılabilir. * Paket miktarı : sadece dolabınız, raf bölücüleriniz için değil, aynı zamanda mutfağınız, ofisiniz, garajınız, yatak odalarınız için de uygun olan şeyleri daha iyi organize etmek için geniş rafları ve dolapları bölümlere ayırmanıza yardımcı olabilecek 6 adet şeffaf akrilik raf bölücü alacaksınız.depolama alanını en üst düzeye çıkarmak için.Ürün açıklamasışartname : Renk : şeffafmalzeme : yüksek kaliteli akrilikboyutu : 11x8 inçpaket şunlardır : 6 x şeffaf akrilik Raf bölücülerözellikler : Daha temiz ev Giysilerinizi, kitaplarınızı, cüzdanlarınızı ve çantalarınızı düzgün bir yığın halinde düzenlemek için şeffaf raf bölücülerimizi kullanın, evinizi daha düzenli hale getirin.Kurulumu kolay Raf ayırıcılarımızın kurulumu kolaydır, alet veya başka bir donanım olmadan rafınıza kaydırmanız yeterlidir.Sezgisel görüş Dolaplarınızı düzenlemek için şeffaf raf bölücülerimizi kullanın, şeffaf bölücüler aracılığıyla her bölmeye yerleştirilen eşyaları net bir şekilde anlayabilir ve hayatınızı daha mükemmel hale getirebilirsiniz.


Detaylı karakterislikler

Color:
Transparent
Material:
High-quality Acrylic
Size:
11 x 8 inches
Package include:
6 x Clear Acrylic Shelf Dividers:
Features:
Cleaner Home:
Use our transparent shelf dividers to organize your clothes, books, wallets and handbags in a neat pile, make your home more tidy.:
Easy to Install:
Our shelf separators are easy to install, just slide onto your shelf without tools or other hardware.:
Intuitive Vision:
Use our clear shelf dividers to organize your closets, you can clearly understand the items placed in each compartment through the transparent dividers, making your life more perfect.:

Benzer ürünler