• Satılık
  • Yenilendi
Saklama çantası, Bebek için seyahat için çok Fonksiyonlu Su geçirmez Bez Bebek Bezi Çantası (Beyaz kedi)

Saklama çantası, Bebek için seyahat için çok Fonksiyonlu Su geçirmez Bez Bebek Bezi Çantası (Beyaz kedi)

 
₺ 3.00

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

Çift fermuarlı bebek bezi çantası, bir fermuarlı çanta temiz bezler içindir ve diğer fermuarlı çanta bebeğin ıslak bezleri içindir.Çift fermuarlı bebek bezi çantası, bir fermuarlı çanta temiz bezler içindir ve diğer fermuarlı çanta bebeğin ıslak bezleri içindir.Yüksek kaliteli kumaş benimser, güvenli ve çevre dostu, yumuşak ve cilt dostu, kolay temizlenebilir, kullanım için dayanıklı.Snap düğmesi kayışı, düğmeyi açın, bebek arabasına kolayca asabilirsiniz, dış mekan kullanımı için mükemmeldir.Islak ve kuru eşyaları aynı torbaya kullanışlı ve pratik bir şekilde koymanızı sağlayan gerçekten mükemmel bir saklama çantası.Özellik : 1. Çift fermuarlı bebek bezi çantası, bir fermuarlı çanta temiz bezler içindir ve diğer fermuarlı çanta bebeğin ıslak bezleri içindir.2. Snap düğmesi kayışı, düğmeyi açın, bebek arabasına kolayca asabilirsiniz, dış mekan kullanımı için mükemmeldir.3. Islak ve kuru eşyaları aynı torbaya kullanışlı ve pratik bir şekilde koymanızı sağlayan gerçekten mükemmel bir saklama çantası.4. Yüksek kaliteli kumaş benimser, güvenli ve çevre dostu, yumuşak ve cilt dostu, kolay temizlenebilir, kullanım için dayanıklı.5. Çantada çizgi film deseni, parlak ve güzel renk, genel olarak zarif ve sevimli görünüyor, bebek hoşuna gidecek.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Türü : Bezi saklama çantasımalzeme : Baskılı kumaş, TPU su geçirmez Membranürün Boyutu : Yaklaşık. 35x30 cm / 13.8x11. 8 Uygulanamaz İnsanlar : Genel Paket Listesi : 1 x Depolama çantasınot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif bir hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.3. Islak giysiler için kullanırsanız, suya koymadan önce suyu sıktığınızdan emin olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. bag.Do torbaya çok ıslak eşyalar koymayın.


Detaylı karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Diaper Storage Bag
Material:
Printed cloth, TPU waterproof membrane
Product Size:
Approx. 35 x 30cm / 13.8 x 11.8in
Applicable People:
General
Package List:
1 x Storage Bag:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
3. Please note that if you use it for wet clothes, you must make sure to squeeze out the water before putting it in the bag. Do not put very wet items in the bag.:

Benzer ürünler