• Satılık
  • Yenilendi
Isı ile Ayak Spa Banyosu Masajı, 14 Shiatsu Masaj Silindiri Kabarcıklar ve titreşim ile Ayarlanabilir Sıcaklık Kontrolü,

Isı ile Ayak Spa Banyosu Masajı, 14 Shiatsu Masaj Silindiri Kabarcıklar ve titreşim ile Ayarlanabilir Sıcaklık Kontrolü,

 
₺ 99.20

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

【Kabarcıklar ve Titreşim】 Kabarcıklar ve titreşim modlarının kombinasyonu, ayaklarınıza derin masaj ve yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir ılık su masajı sağlayabilir.Lütfen kurulum ve çalıştırmadan önce bu kılavuzu okuyun ve iyice anlayın.Oksijen kabarcıkları ve hafif titreşim ayaklarınızı etkili bir şekilde gevşetmeye yardımcı olur.It aşırı ısınma korumasına sahiptir ve iyi güvenlik ve kaliteye sahiptir. Bu spa küveti fabrikada su ile test ediliyordu, NORMALDE küvetin içinde herhangi bir su damlası kalırsa.Termal terapi de sizi evinizin rahatlığında ayaklarınız için ısıtabilir, evde lüks bir ayak banyosu spasının keyfini çıkarabilirsiniz.Veya ıslatma sıvısını en sevdiğiniz esansiyel yağı kullanan bir difüzörle birleştirin ve evde unutulmaz bir spa günü geçirebilirsiniz. 【Malzeme Kutusu】 Ayak banyosunun etkisini arttırmak için ilaç kutusu bitkilerle birlikte yerleştirilebilir.Sıcak bir ayak spasının tadını çıkarırken rahatlamanıza yardımcı olacaktır.Oksijen kabarcıkları ve hafif titreşim ayaklarınızı etkili bir şekilde gevşetmeye yardımcı olur.Veya ıslatma sıvısını en sevdiğiniz esansiyel yağı kullanan bir difüzörle birleştirin ve evde unutulmaz bir spa günü geçirebilirsiniz.Ayak spa'nız için sıcak tutun.Yorgun bir günün ardından rahatlayın.Termal terapi de sizi evinizin rahatlığında ayaklarınız için ısıtabilir, evde lüks bir ayak banyosu spasının keyfini çıkarabilirsiniz.Ayak masajı, aile ve arkadaşlar için harika bir hediyedir ve onlara sağlık sağlar.


Detaylı karakterislikler

Material:
PP +ABS
Weight :
3.4lbs
Overall Dimensions:
15.75(L) x 13.78(W) x 7.87(H)
Max Foot Size:
13.5 (Men's)
Temperature Range:
95℉-118℉
Power :
400W
Voltage :
120V 60Hz
Package :
1x Foot Spa Massager
Notes:
1. The user manual provides detailed product specifications, operation and warning information. Please read this manual and understand it thoroughly before installation and operation. Keep this manual for future reference.:
2. This spa tub was being tested with water at factory, it is NORMALLY that if there are any water drops left inside the tub.:
3. Please Pay Attention to Not Use without Water in Case Of Hazardous Events and Machine Burnout.:

Benzer ürünler